Aşağıya Kaydır
Başa Dön

KURUMSAL

Sinerji
Aşağıya Kaydır
//
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firma faaliyetlerine Sanayi Bakanlığının "Teknogirişim Sermayesi Desteği" projesine sunmuş olduğu projenin destek alması ile Trabzon Teknokent de AR-GE projeleri ile başlamıştır. Teknogirişim Sermayesi Desteği projesi 500 proje arasından 16. olarak destek almaya hak kazanmıştır.

Firma Trabzon Teknokentde Ar-Ge çalışmalarını yürütürken çevresindeki firma ve kişilerin kendileri içinde proje yazmaları konusunda taleplerin gelmesiyle Kobilere, Kamu kurum ve kuruluşlara yönelik projeler yazmaya başlamıştır.

Firma Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra destek kurumlarına projeler yazarak, firmaların Hibe Desteği alarak yeni tesislerin kurulmasına ya da mevcut işletmelerinin bu projeler ile gelişmesine katkı sağlamıştır.

Sinerji Teknoloji firması kendisinden hizmet alan firmalara Kurumsal Eğitimler, Ar-Ge projelerinin yazılması-yürütülmesi, Marka Tescillerinin yapılması, Patent ve Belgelendirme hizmetlerini vermekte ve hibe desteği ile işletmelerin büyümesini sağlamaktadır.

Firmanın en büyük hedefi; danışmanlık hizmeti sunmuş olduğu firmaların kurumsallaşmasını sağlamaktır. Danışan firmaların kısa, orta ve uzun vadedeki hedeflerini daha hızlı ve daha uygun maliyetler ile daha başarılı olacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

Firmanın üstün teknolojik alt yapısı, uzman teknik personeli ile şu ana kadar gerçekleştirdiği sektörel örnek projelerle farkını ortaya koymuştur.

Gücünü geçmişten bugüne yaptığı başarılı projelerden alan Sinerji Teknoloji; doğaya ve insana saygılı şekilde yaptığı projelerle birlikte, ekonomik ve bölgesine farkındalık katan projelere imza atarak çalışanlarına ve ülkemize değer katmaya devam etmektedir.

VİZYON & MİSYON

Tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine yenilikçi çözümler sunmak, Kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Sorumluluklarının bilincinde hareket ederek, başarılı projelerin altına imza atmak.

Paylaş :

Sosyal Ağlar

Bağlantıda Kalın
Kapat